HAKAN TURİSTİK BAKIR EL SANATLARI,1960 yılından beri slogonamız olan ''dededen toruna bakırcılık''sözünün anlamında olduğu gibi 3 nesildir bakırla iştigal eden ve şuanda 3. nesil işletmecisi ile  yurtiçide dekoratif ev ürünleri ve Kahramanmaraş yöresel bakır hediyelik eşya,mutfak eşyaları ve turistik ürünlerin imalatını, toptan&perakende satışını kalite ve uygun fiyatla müşterilerine sunmaktadır. Her geçen gün yenilenen ve genişleyen çeşitlilikteki ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda firmamız güzel işlere imza atmak adına Suudi arabistan, katar, almanya, amerika birleşik devletleri, Rusya ve özbekistan'a mikro ihracaat yöntemi ile ürünlerimizi ve şehrimizi (kahramanmaraş) tanıtma fırsatı bulduk.

Derin zevk çizgisini, ışığı yansıtan, insanın içini açan, duygularımıza seslenebilen ürünleri sizlerle buluşturmak HAKAN TURİSTİK’e yön veriyor. “Çok güzel”, “Çok farklı”, “Burada çok güzel şeyler var” bu ve benzer cümleleri sizlerden duymak bizi heyecanlandırıyor. Sizlerden aldığımız cesaret ve güvenle daha iyiyi, daha güzelini yapmak için azimle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hakan Turistik

HAKAN TURİSTİK BAKIR EL SANATLARI, artık bir marka. Bu markaya yüreğimizi, zevkimizi, bilgimizi kattık. Müşterilerimizin sevgisini, ilgisini ekledik. Geniş ürün çeşitliliğimiz, özgün ve zevkli tasarımlarımız, yenilikçi anlayışımız, kaliteli ürünlerimiz sadece birkaç özellik.

Prensipli ticaret anlayışımız, yılların deneyim ve tecrübesi, teknolojiyi kullanabilme, sektöründe ilklere imza atabilme, çizgisiyle fark açabilme ve hepsinden önemlisi “insana insan olduğu için değer verme” görüşümüz markamıza baktığımızda gördüklerimizden birkaçı.

Sizlere modern anlamda daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla internet sitemizi yenileyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine açmış bulunuyoruz. Her türlü sorunuz ve merak ettikleriniz için bize “İLETİŞİM” bölümündeki telefonlarımızdan ve mail adreslerinden ulaşabilirsiniz.Sizlerle dostluğumuzun daha nice senelerce sürmesi dileğiyle, her şey gönlünüzce olsun, Hayırlı işler, bol kazançlı günler dileriz,

HAKAN TURİSTİK BAKIR EL SANATLARI 1960 'dan beri Kahramanmaraş 'ta bakır hediyelik ürünlerin imalatını yapmaktadır. Ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışına pazarlama yapmaktayız.


Telefon?
0 532 302 52 81
0 344 214 57 07
E-Posta
...E-Posta gönder